Предмет: Математика,
автор: goncarenkokarina91
1)16-x-11-x+25=80; 2) 33 (246+4x)=9438.
№6 (26) Розв'язати задачу за допомогою рівняння . Задумане число поділили на 11, від частки відняли 27, отриману різницю помножили на 4 і отримали число 24. Яке число задумали ?
№7 (36) Розв'язати задачу за допомогою рівняння . Мама купила 2 кг яблук та 6 кг мандаринів . За всю покупку вона заплатила 198грн. Яка ціна яблук та яка ціна мандаринів, якщо 1 кг яблук на 13 гривень коштує дешевше, ніж 1 кг мандаринів ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2)33(246+4х)=9438
33×246+33×4х
8118+132х
х=8118+132
х=8150
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sxpqw9pppb
Предмет: Українська література,
автор: daha01novik
Предмет: Окружающий мир,
автор: 380988823030
Предмет: Русский язык,
автор: rodvanskivlad
Предмет: Русский язык,
автор: aruzankiikbaj