Предмет: Математика,
автор: nikaar68
3. Знайдіть ціну 1 кг цукерок, якщо за 2 1/7 заплатили 18,2 грн.
срочно оооо
даю 50б
Ответы
Автор ответа:
0
Пошаговое объяснение:
18,2 : 2 1/7 = 182/10 : 15/7 = 182/10 * 7/15 = 1274/150 = 8 74/150 = 8 37/75 (грн) - стоит 1 кг конфет
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: zeleninmaksim55
Предмет: Математика,
автор: alisafinko04
Предмет: Английский язык,
автор: veronikalesenko3
Предмет: Алгебра,
автор: Noysiboy377
Предмет: Химия,
автор: PVAklej