Предмет: Українська література, автор: zlatapazura

характеристика Михайлика "Гусі лебеді летять " зовнішність, характер.​

Ответы

Автор ответа: ang1904
3

Ответ:

Головним героєм повісті “Гуси-лебеді летять” є дев’ятирічний хлопчик Михайлик. Автор майже не дає нам опису його зовнішності. Можна лише припустити, що це худорлявий, бідно одягнений хлопчик, що не має чобіт. Проте внутрішній світ, думки та характер свого героя письменник змалював детально та надзвичайно вдало, не в останню чергу через те, що малював усе з самого себе.

Михайлик – добрий, чемний та чуйний хлопчик. Він росте в бідній, проте дуже гарній, працьовитій та чесній родині. З дитинства Михайлик ввібрав любов до природи та праці.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sksvatoslav777
Предмет: Українська література, автор: ghdjd902
Тести 1. Установіть відповідність між прізвищем письменника та місцем його народження 1.Володимир Дрозд А село Заïчинці Полтавської області 2.Юрiй Винничук 3. Валентин Чемерис Б село Сосниця на Чернігівщині В село Петрушино Чернігівської області 4. Олександр Довженко Г місто Івано-Франківськ Д місто Нижній Березів Івано-Франківської області 2. Яку з перерахованих ідей не сповідує дракон -- головний герой твору Юрія Винничука "Місце для дракона": А «... Це мій обов'язок... слідкувати, щоб усе було, як заведено. Я, знаєте, великий прихильник традицій». Б «Та мені й на думці ніколи не було зло чинити. Що мені хтось поганого зробив?» В «Але я не вмію бути страшним, не вмiю чинити зло». Г Але я вже знаю, що зроблю. Я вийду на герць. Заради князя, заради його доньки і заради Люботина. Мого Люботина. Бо ж це i моя земля!» н ледь 3. > Ці думки належать персонажу А Степанові Б Шепталові в підпаскові Г завфермою 4. У реченні «Хлопчик наблизився до загорожі та хвацько стрельнув батогом, аж луна прокотилася од клуні, що на краю села; як сива гадючка, повисла курява» наявні художні засоби (2 правильні відповіді) А епітет Б метафора В оксиморон Г порівняння 5. Усвiдповiднiсть мiж персонажами та їхніми репліками 1.Дракон Грицько А Я вже змирився зі своєю долею... 2.Пустельник 3.Князь 4.Воевода Б Кожний колишній вояк уже так із вухами в господарство залiз. В Насправді хочу битися з лицарями. Посилайте гінців. Г Бач, тобi пальця в писок не клади! Д Спекотливий полудень порозморозював усе довкола. 6. Пустельник не хотiв учити дракона А мови Б добра в віршів г грамоти 7. Оповідання - це А мистецтво слова, художньо-образна словесна творчість Б літературний рід, який змальовує світ у формі дії і призначений для сценічного втілення В епічний прозовий твір (рідше віршований), який характеризується однолінійним сюжетом, широтою охоплення життєвих явищ і глибиною їх розкриття Г невеликий прозовий твір, сюжет якого заснований на певному епізоді з життя одного чи кількох персонажів. 8. Події в повісті В. Чемериса «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» відбуваються в селі A Жовті Води Б Мала Сироватка В Великі Чаплі Г Мала Павлівка 9. Установіть вiдповiднiсть між фразеологізмом та його значенням 1. сховати кiнцi в воду А набратися неприємностей Б замовкнути В мати порожню макітру Г приховати суть справи 2. Ускочити в халепу 3. у рот води набрати Розгорнута відповідь на запитання 10. Чого навчає повість В.Чемериса «Вітька +Галя, або Повість про перше кохання>> ? 11. Добро чи зло перемогло в повісті-казці Ю. Винничука «Місце для дракона»? 12. Білого коня Шептала можна назвати білою вороною, бо й справді, він був не таким, як усі. Образ алегоричний, тому скажіть, чи легко в житті таким людям? Що ви їм порадите?​