Предмет: Химия, автор: angelinka4x

визначити масу кальцій карбонату, кількістю речовини 1,5 моль​

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
0

n(CaCO3) = 1,5 моль

M(CaCO3) = 40 + 12 + 16×3 = 100 г/моль

m = n × M

m(CaCO3) = 1,5 × 100 = 150 г

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: meteorklvl