Предмет: Физика,
автор: kornelakroma92
визначити час, за який тіло,маючи швидкість 36
км\год подолає відстань 100 м.
(36)
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:2.7 с
Пояснення:S=100м
v=36км.год
t=S/t=100/36=2.7с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: veniaminmokrov686
Предмет: Математика,
автор: veniaminmokrov686
Предмет: История,
автор: 4Funny
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: goodornogood22645