Предмет: Физика,
автор: derkachmykhailo65
Платформа дитячої каруселі робить 4 повних оберти за 8 хвилин. Визначте лінійну швидкість точок платформи, віддалених від осі обертання на 2 метри. Відповідь округліть до одного знаку після коми і подайте у м/с.
Буду вдячний за правильне рішення
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
N = 4
t = 8 хв 480 c
R = 2 м
V = ?
L = 2*п*R длина обода
T = t / N время одного оборота (период)
V = L / T = 2*п*R*N / t = 2*3.14*2*4 / 480 = 0.1 м/с
Автор ответа:
0
Відповідь: ≈ 0,1 м/с
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: karkarihhh3220
Предмет: Математика,
автор: sofiakorshunova84
Предмет: Окружающий мир,
автор: dubelizaveta963
Предмет: Химия,
автор: albinaplay63
Предмет: Русский язык,
автор: Ali2e