Предмет: Химия, автор: amryyttyy

Обчисліть: яка маса оксигену міститься у 22,2 г сполуки (CuOH)2CO3.
Розставте коефіцієнти в наведених схемах хімічних реакцій і зазначте їх тип ( розкладу/обміну/заміщення/
сполучення): BaCl2+AL2(SO4)3➡️BaS04⬇️+ALCL3
HNO3➡️H2O+NO2+O2
AL+O2➡️AL2O3
H2S+Br2➡️HBr+S

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

w(O)=xAr(O)/Mr((CuOH)2CO3)= 2×16/((64+16+1)×2+12+3×16)= 32/222 = 0.1441

m(O)=22.2×0.1441= 3.2г оксигену міститься у 22,2 г сполуки (CuOH)2CO3.

3BaCl2 + AL2(SO4)3 ➡️ 3BaS04⬇️ + 2ALCL3

4HNO3 ➡️ 2H2O + 4NO2 + O2

4AL + 3O2 ➡️ 2AL2O3

H2S + Br2 ➡️ 2HBr + S

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sonixq