Предмет: Химия,
автор: gaudertop100
ДАМ 30 БАЛОВ!!! Обчисліть масу порції азоту, що за нормальних умов займає об'єм 112л
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
140 г
Объяснение:
V(N2)=112 л
n(N2)=V/Vm=112/22,4=5 моль
m(N2)=n*M=5*28=140 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Wernesro
Предмет: Литература,
автор: rudenka62
Предмет: Английский язык,
автор: guliymarina1502
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: taukzhanovzhanaidar