Предмет: Физика, автор: gogolfudb

Сталева деталь масою 3,12 кг має об’єм 600 см3. Яка на твою думку ця деталь суцільна чи порожниста? Якщо порожниста визнач об‘єм порожнини.

Ответы

Автор ответа: pihotenkokira
4

Ответ:

Деталь порожниста, бо плотность сталі 7800 і якщо показник не співпадає то деталь порожниста

Объяснение:

P=m/

m=3.12 кг

V= 600 см³= 0,0006 м³

P= 3,12:0,0006= 5200 кг/м³

Сподіваюсь допомогла, мені здається що відповідь така але раджу перевірити

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Kamilagatau