Предмет: Математика,
автор: mihajlenkovladislav1
За 4 кг яблук і 2 кг груш мама заплатила 100 грн. Зна-йдіть ціну яблук і груш, якщо яблука дешевші від груш на 5 грн.
Ответы
Автор ответа:
2
1 кг яблук =16
1 кг груш = 9
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pipironipop91
Предмет: Другие предметы,
автор: noganigeraa
Предмет: Математика,
автор: alabardind
Предмет: География,
автор: pa3dva3
Предмет: Биология,
автор: pollynakonechna