Предмет: Физика,
автор: rararaziat
Оптична сила лінзи 10 дптр. Яка фокусна відстань цієї лінзи, та яка це лінза? помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
D=1/F
F=1/D
F=1/10
F=0,1m
фокусна відстань це 0,1м
вибач, нажаль на рахунок лінзи не впевнена (
Manager1235:
Це збиральна лінза
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Daeyn2009
Предмет: Українська література,
автор: foxyfn45
Предмет: Математика,
автор: evikkss
Предмет: Литература,
автор: adilzankyzyziada
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним