Предмет: Химия, автор: Denisshek853

Обчисліть масу атомів Молібдену, що містяться у селенідній сполуці (MoSе2 ) масою 52 кг допоможіть.

Ответы

Автор ответа: kamilashyshko
0

Ответ:

Дано

m (NH3)=10g

молекулярна маса аммиака=17 гмоль

Объяснение:

молекулярна маса аммиака=17 гмоль

Похожие вопросы