Предмет: Физика, автор: nowarudaasus

Скільки теплоти виділяється при твердненні заліза масою 500 г, узятого
при температурі 1535 0 С?

Ответы

Автор ответа: demastersniper
0

Ответ:

767,5ДЖ

Объяснение:

Автор ответа: Cuutee
0

за формулою теплоти, шо виділяється при тверденні заліза

Q=L(лямбда)m,

перевіримо одиниці вимірювання шуканої величини

[Q]=Дж/кг × кг=Дж

визначимо числове значення шуканої величини

{Q}=0,5×1535=767,5

Q= 767,5 Дж

Похожие вопросы