Предмет: Физика,
автор: maksimmorochko
7клас.....,Допоможіть
Приложения:

Cohendd:
4 мин=4/60 часа=1/15 ч. V=S/t=1,8/(1/15)=1,8*15=27 км/ч.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
знаходимо швидкість за 1 хвилину -->
1,8/4 = 0,45 км за хвилину
тобто 450 м за 60 секунд
треба в метри на секунду
450/60= 7,5 м/с
тепер переведемо в км/год -->
7,5 * 3,6 = 27 км/год
ПОСТАВ КОРОНУ ПЖ
Автор ответа:
1
4 мин=4/60 часа=1/15 ч. V=S/t=1,8/(1/15)=1,8*15=27 км/ч.
Все.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Steev535358
Предмет: Русский язык,
автор: zubareva010708
Предмет: Русский язык,
автор: daniilakaunt2
Предмет: Математика,
автор: keneshanserizan71
Предмет: Математика,
автор: Аноним