Предмет: Химия, автор: ryf224417

СПОЧНО,БУДЬ ЛАСКА!!!!!50 БАЛІВ,ТІЛЬКИ ПОВНІСТЮ РОЗПИСАТИ
Скільки калію по масі прореагує з етанолом, якщо виділиться 112 мл водню (н. у.)?​

Ответы

Автор ответа: sonnnechhka
1

Объяснение:

2CH2=CH-OH+2K = 2CH2=CH-OK + H2

112мл=0.112 л

n(H2) =V:Vm=0.112:22.4=0.005 моль

n(K) =2n(H2)=0.005×2=0.01 моль

m(K) =n×Mr=0.01×39=0.39 г

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kdeliverova01