Предмет: Українська мова, автор: max2010gavriliuk

Українська мова, скласти твір"Моє улюбленне хобі ..." Воркаут, допоможіть будь ласка​ дам 70 балів

Ответы

Автор ответа: vbnmj
0

Ответ:

Зараз збереження здоров’я – це актуальна тема. Про здоров’я потрібно дбати і дотримуватися правил його збереження. Важливо робити вранці вправи, чистити зуби, доглядати за шкірою обличчя і всього тіла. Як говориться: “Чистота основа здоров’я!”

Для підтримки тонусу хлопці повинні відвідувати спортивні гуртки. Я люблю займатися воркаутом. Якщо до цих занять ставитися серйозно, брати участь в змаганнях, то можна отримати квиток на майбутню професію. І продовжити навчання. Наприклад, учителем фізкультури.

Street workout — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні площадки в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Спорт – життя, вміння домагатися свого будь-якими способами, дотримуватися правил. Він зближує людей, робить їх краще і благотворно впливає на моє здоров’я.

Я знаю, що рух підвищує мій імунітет, гартує і тренує м’язи. Заняття спортом гартує, так як тренуватися треба в будь-який час року і погоду. Після тренування я відчуваю почуття радості, натхнення. При виконанні вправ відбувається розрядка емоцій, перехід від сидячого способу життя в школі до рухового режиму. У кожного має бути хобі, бажання прагнути до перемоги. Так ось в спорті це є! Рухаючись, ми вчимося долати лінь, депресивний стан, прагнемо йти до наміченої мети, не дивлячись на пережиті труднощі: біль м’язів, втома, бажання спати. І головне це емоційна Розрядка, гостре почуття переможця!

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Аноним
Предмет: Українська мова, автор: nakon2000
Завдання 2. Прочитати текст, виписати і охарактеризувати складні речення з різними типами зв’язку.
Б) Тин, як розділковий ряд, до якого припав від сільради трикутник шпоришів, а напроти — здичавілий сад, його,. скажені нетрі.Микола ставив крейдою знаки на кілках, що забіліли, обгорнуті в рисунок, мов ритуальні стояки древності.Андрій, оглянувши символи, сів і вчинив перегляд кишенькового добра в складі: лінзи, що збирає світло в огненну крапку, орластого гудзика, перламутринки з райдужним свіченням і красновисика в образі оленя.Погляд хлопця відхилений до сусіднього дворища: там — дія з участю трьох. Найменший, намірившися злізти на повітку, попросив помочі в середульшого. Той зчепив пальці, як підпору — ставити ногу. Спинається найменший, руками шарудить по кривій стіні... раптом послизнувся набік і впав. Піднявся, перейшов до краю стіни, де з попередньою поміччю повторив спробу, тримаючися за ріг повітки. Виліз би він але підійшов найстарший і потягнув за сорочку — знов падає хлопець. Хоч не так погано, як перший раз, бо середульший, звільнивши ліву руку, теж потягнув його за сорочку — в протилежний бік — і зрівноважив. Відходять утрьох від повітки і знаходять велику коробку. Найстарший кинув її об землю, аж заторохтіла; пішов далі в супроводі середульшого. Тоді найменший приставив її до стіни; злізши, як на підпору, простягнув руки і вчепився за покрівлю. Вгору потягнувся, помагаючи собі пальцями ніг, якими на стіні знаходив горбкуваті місця. Став на покрівлі і зробив крок-другий. Але виходить бабуся з повітки і кричить: — Злізь мені заразі — чого посурганився? Він, миттю блиснувши наниз, побіг до двох старших; з ними і зник. ( В. Барка)
Предмет: Математика, автор: 888354