Предмет: Физика,
автор: Аноним
Поплавок, що коливається на воді, піднімається та пірнає 12 разів за 6 секунд. Який шлях долає поплавок за хвилину, якщо відстань між його крайніми положеннями становить 10 см? Поплавок долає м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Розв'язок
1)12:6=2 за 1 секунду
2)2×60=120 за хвилину
3)120×10=1200см=12м
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: Qxlgreen
Предмет: Английский язык,
автор: zbonarenko123
Предмет: Алгебра,
автор: Yuna2811
Предмет: Другие предметы,
автор: lgorborogan111
Предмет: Биология,
автор: Аноним