Предмет: Математика, автор: qwertyuiopasdf528

СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ
Марічка купила 18 кг цукерок, з них 4/9 становили шоколадні цукерки. Скільки кілограмів шоколадних цукерок купила Марічка ?

Ответы

Автор ответа: KeJeeR
2

Ответ:18:9*4 = 8 (кг)


qwertyuiopasdf528: Спасибо!
KeJeeR: я умный я знаю
Автор ответа: ily1111amm
2

Ответ:

18•4/9= 8кг шоколадних цукерок


qwertyuiopasdf528: Спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: opolisuk61
Дам 91 бал

прочитайте текст та дайте відповіді на питання:


Малоросійська Сафо

Ось вирушають полки Богдана Хмельницького на історичні битви 1648 року до Жовтих Вод і Корсуня. Яких пісень співали тоді козаки? Важко назвати всі, а от «Марусю» – напевно:


Засвіт встали козаченьки

В похід з полуночі,

Заплакала Марусенька

Свої ясні очі.


Саме «засвіт встали козаченьки». Це вже потім, коли з’явилися варіанти пісень, співали «засвистали козаченьки». Втім, так і вимовляється легше, і не порушується задум пісні, бо у війську запорізькому свист був не тільки певним сигналом, а й закликом до бою, до звитяги.

І все ж – за ким плакала Марусенька? І чи всі знають, що Марусенька в пісні зовсім не абстрактний поетично-пісенний образ, а конкретна історична особа, яка плакала теж за конкретним парубком, козаком Грицем...

Дівчина ця – Маруся Чурай із Полтави, пісні якої підхоплював народ. По всій Україні лунали «Засвіт встали козаченьки», «На городі верба рясна», «Прилетіла зозуленька», «Зелененький барвіночку», «В кінці греблі шумлять верби», «Ой не ходи, Грицю» та численні інші. Малоросійська Сафо. Так називали її дослідники минулого століття, прирівнюючи талант дівчини до таланту античної поетеси. Ось коротенька розповідь про долю Марусі Чурай. Батько майбутньої піснетворки, Гордій Чурай, був урядником козацького полку в Полтаві. Не стерпівши знущань з боку шляхтича, зарубав його, а сам подався на Січ. Коли ж козаки зазнали поразки під Кумейками, Чурай потрапив до полону і був страчений у Варшаві. Горпина Чураїха лишилася з дочкою Марусею, про красу і талант якої, мов хвиля по воді, пішла слава по всій Україні. Звичайно, за такою вродою сохли кращі хлопці, та серцю не накажеш: воно належало зрадливому Грицеві. Стверджують, що Маруся була гарна, як писанка, а Гриць лицем скидався на ікону часів Київської Русі. «Ангел златі власи». Був стрункий, як козацький спис...

За переказами, Маруся після зради коханого дуже сумувала. Коли на вечорницях зустріла його з розлучницею Галею, почуття образи і ревнощів спалахнули з такою силою, що вирішила отруїти хлопця. Після злочину Марусю Чурай засудили до страти. Та коли писар уже читав вирок, на баскому коні у натовп увірвався молодий козак, бойовий побратим Грицька, який палко кохав дівчину. Це був Іван Іскра. Він привіз буллу (указ) Богдана Хмельницького, за яким Чураївні дарувалося життя. Досі живе думка, що гетьман України пам’ятав батька Марусі, лицаря визвольної боротьби – Гордія Чурая, любив пісні його доньки, часто сам співав їх.


дай відповіді на питання:

Полки Богдана Хмельницького у 1648 році вирушали на битву:

Пісню, що починається словами «Засвіт встали козаченьки...», знаємо під назвою

У війську запорізькому сигналом-закликом був (була):

Дівчина, про яку співали у пісні, – це:

Дослідники називають дівчину:

Батько піснетворки був:

Маруся була гарна, як …

Від смерті дівчину врятував:

Марусю після злочину:

Документ, за яким Марусі дарувалося життя, називався.
Предмет: Геометрия, автор: andreevaliza476