Предмет: Физика, автор: Artem777777777777774

маса сталевого кубика об'ємом 20 см³ дорівнює? БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА!!!!! ДАЮ 100 БАЛІВ

Ответы

Автор ответа: Honduras
6

Плотность стали ρ=7,8 г/см³ (из таблицы)

m=ρ*V

V=20 cm³

m=7,8*20=156 г

Ответ: 156 г


Artem777777777777774: Дякую велике
Похожие вопросы