Предмет: Українська мова, автор: 25042010be


ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА УМАЛЯЮ​ ОДАЮ ВСЁ СВОИ БАЛИ ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДА

Приложения:

Ответы

Автор ответа: KOTEIKA2019
1

Ответ:
1. Дієслово - це самостійна частина мови, що вказує на дію або стан предмета й відповідає на питання «що робити?», «що зробити?».
Ні, не вдалося розповісти про початок дня без уживання дієслів. Тому що дієслова позначають дію, а без дії ми нічого не можемо зробити, бо це невід'ємна частина нашого життя.

2. Дієслова доконаного виду відповідають на питання що зроби­ти? (що зробив? що зроблю? що зро­биться?) означає дію із вказівкою на її обмеженість у часі, на її завершеність у минулому або в майбутньому. Приклад: зіграв, вислухав, заспіваю, збудуєте

Дієслова недоконаного виду відповідають на питання що робити? (що робив? що роблю? що буду робити? що робиться? що робитиму?) Передає значення внутрішньо необмеженої дії, яка ще не встигла виконатися. Приклад: грає, робить, спілкується, слухаємо.

Объяснение:

Діалог: Зіграв: - Привіт, недоконаний вид, що ти там робишь?
Грає: - Ти до мене?
Зіграв: - Так, ти ж моя протилежність!
Грає: - Треба добре відноситися до нас, бо ми також допомагаємо людям.
Зіграв: - Та що ти кажешь. От я, наприклад, виражаю дію, яка вже закінчилася і людині більше не потрібно буде повертатится до неї.
Грає: - Ти впевнений?
Зіграв: - А як же? Нічого кращого немає, коли ти зробив усі усі свої справи! Можешь відпочивати собі спокійно.
Грає: - Але я тебе здивую.. Коли ми використовуємо тебе "зіграв", то людина вже зіграла у гру, веселощі пройшли і це було у минулому. А коли мене "грає", то людина все ще може насолоджуватися грою. Ти більше так строго не суди, доконаний вид.

(сорі, з діалогами так собі)

3. Тому що дієслова різних дієвідмін по-різному відмінюються. Дієвідміна допомагає виражати категорії особи, способу, часу, числа. Наприклад: 1 дієвідміна — закінчення -уть (-ють): допомож-уть, мрі-ють...
Дієвідміну визначають за закінченням у формі третьої особи множини. 3 особа однини (-уч -юч 1 дієвідміна) або множини ( -ач -яч 2 дієвідміна) у майбутньому часі.
За значущими частинами: За типом відмінювання всі дієслова поділяються на дієслова І та II дієвідмін. ДО І дієвідміни належать дієслова, які в 3-й особі множини мають закінчення -уть, -ють, а ДО II — дієслова, які в 3-й особі множини мають закінчення -лть, -ять. Можна визначити дієвідміну за основою інфінітива (відкинувши суфікс  -ти).



25042010be: Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: katya561105