Рассказ на 10 строк :моя любииая книжка (срочно дам 40 балов)
Ответы
Объяснение:
Как - то раз, я зашел в библиотеку, чтобы сдать школьные книги. Были летние каникулы, стояла пасмурная погода, гулять совсем не хотелось. И чтобы скоротать время, я решил посидеть в читальном зале и почитать журналы или какую - нибудь интересную книгу.
Долго я бродил между полок с книгами и никак не мог определится с выбором, как тут, мне попалась на глаза одна очень неприметная книжка, называлась она " Волшебник изумрудного города " . Яркая обложка и необычное название, вызвали у меня интерес к данному литературному произведению. Я взял книгу, нашел себе место в читальном зале, и начал читать. Оторвать меня от чтения смогла лишь работник библиотеки, когда сказала что читальный зал уже закрывается. Опомнившись я увидел, что никого в зале уже не было. " Волшебник изумрудного города " увлекла меня настолько, что я потерял счет времени. Я взял эту книгу домой, и сразу по приходу дочитал её. А потом перечитывал снова и снова. Никогда бы не подумал, что книга может так понравится. Очень интересная задумка. Девочка попавшая в волшебную страну, со своим песиком, которая позже находит себе таких странных и удивительных друзей, произвела на меня очень хорошее впечатление. Я уверен, что перечитаю эту сказку ещё много раз , ведь теперь, эта книга - моя любимая!
При цьому істотно, що автор дивиться не тільки на пристрій державного апарату. У центрі уваги знаходиться життя приватної особи – Вінстона Сміта.
У романі даний досить докладний опис міністерств, які підтримують замкнуте існування країни і її жителів: міністерство світу, правди, достатку і кохання. Ці державні організації контролюють всі сфери життя, стежать не тільки за справжнім, але також коректують історію в залежності від нинішньої зовнішньополітичної ситуації. Вони тримають під контролем все особисте життя свого народу. Однак, як не дивно, прагнення до повного підпорядкування населення не захищає державу від наявності вільнодумних людей, які бажають змінити політичний устрій і своє приватне життя в тому числі.
Одним з таких людей стає Уїнстон. Він знаходить справжню любов, що теж, звичайно, заборонено. Разом з коханою вони намагаються вступити в опозиційну спілку, але досить швидко опиняються в руках уряду.
Найстрашнішим моментом в романі є висновок головного героя. Жахливий же цей момент не стільки тим фактом, що Вінстона і його кохану позбавили волі, скільки покаранням, призначеним для них. Їх не посадили до в’язниці і не було засуджено до смертної кари, як можна було б подумати. Їм обрали набагато більш сувору участь. Тортурами, фізичними і, що ще страшніше, психологічними впливами героїв змушували визнати неправоту своїх поглядів і щиро відмовитися від них. Це здається неможливим. Але… немає нічого неможливого.
Оруелл малює перед нами не тільки кровожерливий світ тотального контролю над особистим життям народу, але, що гірше, він показує суспільство, в якому стежать навіть за думками громадян. Хоча, якщо подумати, то людей, які не володіють власними бажаннями, почуттями та думками, сліпо підкоряються волі правителя, можна назвати тільки істотами…
Здесь немного больше чем 10 строк хех