Предмет: Химия, автор: staszhukivets2010

За кожне з двох завдань даю по 50б., всього 100! За нісенітницю - скарга! Бажано швидко дати відповідь, треба здати сьогодні до 11год.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

5) I₂O₅  Cu₂O  AsH₃  CS₂

6)

M(I₂O₅) = Ar(I) * 2 + Ar(O) * 5 = 127 * 2 + 16 * 5 = 334

w(I) = Ar(I) * n/M(I₂O₅) * 100% = 127 * 2/334 * 100% = 76,05%

w(O) = Ar(O) * n/M(I₂O₅) * 100% = 16 * 5 /334 * 100% = 23,95%

M(Cu₂O) = Ar(Cu) * 2 + Ar(O) = 64 * 2 + 16  =144

w(Cu) = Ar(Cu) * n/M(Cu₂O) * 100% = 64 * 2/144 * 100% = 88,89%

w(O) = Ar(O) * n/M(Cu₂O) * 100% = 16 /144 * 100% = 11,11%

M( AsH₃) = Ar(As) + Ar(Н) * 3 = 75 + 1 * 3 = 78

w(As) = Ar(As) * n/M(AsH₃) * 100% = 75 /78 * 100% = 96,15%

w(Н) = Ar(Н) * n/M(AsH₃) * 100% = 1 * 3 /78 * 100% = 3,85%

M(CS₂) = Ar(С) + Ar(S) * 2 = 12 + 32 * 2 = 76

w(С) = Ar(С) * n/M(CS₂) * 100% = 12/76 * 100% = 15,79%

w(S) = Ar(S) * n/M(CS₂) * 100% = 32 * 2 /76 * 100% = 84,21%

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: SpiderCatSpy