Предмет: Химия,
автор: sdfsdfsdgf
Масова частка Сульфуру у ферум (ІІ) сульфіді становить (%)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
36,36%
Объяснение:
Дано:
FeS
w(S) -?
Решение:
Mr(FeS) = 56+32 = 88
w(S) = Ar(S)·n(S)\Mr(FeS) = 32·1\88 = 0.3636, или 36,36%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Fer1Ter5
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: freshapple447
Предмет: Биология,
автор: Аноним