Предмет: Физика,
автор: evgeniatubolec
кут падіння променя світла 30°. яким буде кут між падаючим і відбитим променем?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
кут падіння=30°
кут відбивання=30°
кут між падаючим і відбитим променем=180-2*30=120°
Пояснення:
Аноним:
Доброго дня! Допоможіть мені будь ласка з фізикою, завдання у моєму профілі. Буду дуже вдячна!
Похожие вопросы