Предмет: Физика, автор: ziperolo

СРООЧНО ДАЮ 40 БАЛОВ.
Лижник масою 70 кг піднімається на підйомнику вздовж схилу завдовжки 180 м який, утворює з горизонтом кут 60°. Обчисліть роботу сили тяжіння, що діє на лижника.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 109119,2Дж

Объяснение:

Дано:

m=70кг

L=180м

α=60°

g=10Н/кг

------------

А-?

А=F*h, где:

F-сила тяжести;

h-высота подъема.

F=m*g, где:

m-масса лыжника;

g-ускорение свободного падения

h=L*sinα, где:

L-длина подъемника;

α-угол наклона подъемника по отношению к горизонту.

А=m*g*L*sinα=70*10*180*sin60°=109119,2Дж

Похожие вопросы