Предмет: Физика, автор: sviatop

СРОЧНО!
Щоб нагріти 2 кг води на 2 С, потрібна кількість теплоти: ( питома теплоємність води 4200
Дж/кг*С)

Ответы

Автор ответа: noiopimol
1

Дано:

m=2кг

с=4200Дж/кг°С

t1=0°С

t2=100°C

---------------

Q-?

Q=cm(t2-t1)=4200*2*(100-0)=840000Дж=840кДж

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: bekaramazan48