Предмет: Химия,
автор: krutkrutoi785
Залізний порошок масою 7 г з масовою часткою домішок 20% розчинили в надлишку сульфатної кислоти. Яка маса солі та об’єм газу утворилися?
З повним поясненням, будь ласка.
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
Масса чистого железа без примесей:
m(Fe)=7×((100-20)/100)=5.6г
5.6г. хг. ул
Fe + H2SO4= FeSO4 + H2↑
56г/моль. 152г/моль. 22.4л/моль
х=(5.6×152)/56=15.2г сульфата железа ||
у=(5.6×22.4)/56=2.24л водорода.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: andryxgodovich
Предмет: Алгебра,
автор: orlenkodasha1907
Предмет: Английский язык,
автор: azaza22849
Предмет: Українська мова,
автор: alekseiborusivez