Предмет: Химия,
автор: adaseaweed
Масова частка неметалічного елемента IV групи у сполуці з Гідрогеном становить 75 %. Визначте елемент. У вiдповiдi укажiть протонне число елемента. З дано і повним поясненням.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
CH4
Объяснение:
Дано:
W(неиз)=75%
W(H)=25%
----------------------
E - ? P - ?
Решение:
W(H)=0,75/x+4=0,25
x=1
Пропорция:
4 - 0,25
x - 0,75
4×0,75/0,25=12
Протоны: 6
danilminnegalieff:
Дристательно !
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: liasoo
Предмет: Химия,
автор: nastyamoiseeva365
Предмет: Английский язык,
автор: kravchenkosofia03042
Предмет: Другие предметы,
автор: iness99
Предмет: Физика,
автор: sergeykhishchenko07