Предмет: Физика,
автор: safronova2424
Помогите пожалуйста. Яка кількість теплоти необхідна, щоб перетворити 5 кг води , що має температуру 80 С° у пару при 100 С° ( питома теплоємність води 4200 Дж/ка*С", питома
теплота пароутворення 2,3 Мджс/кг).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
4200 *(100- 80) * 5 = 4200*100 = 420 000 ДЖ
2300 000*5 = 11 500 000 Дж
Всего 11920 000 Дж = 11,92 мДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ermambetovaalbina
Предмет: История,
автор: Evvs277
Предмет: Физика,
автор: 0685903271
Предмет: Українська мова,
автор: lera46243
Предмет: Химия,
автор: anastasiaroman40