Предмет: Химия,
автор: kuzhyl18
який об'єм повітря потрібно витратити для згоряння 11,2 етину?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
V(C2H2)=11,2л
V(O2)-?
Розв'язання:
11,2л. х л
2C2H2+5O2------> 4CO2+ 2H2O
2 моль 5 моль
Складаємо пропорцію
11,2/2= х/5
х= 11,2*5/2= 28
Відповідь: V(O2)= 28л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: ansarda2009
Предмет: Обществознание,
автор: fakopak28363
Предмет: Алгебра,
автор: folinl
Предмет: Русский язык,
автор: meznikovrash72
Предмет: Английский язык,
автор: ryrpank15