Предмет: Физика,
автор: jigoro3816
8. Людина, стоячи на березі моря, визначила, що відстань між сусідніми гре- бенями хвиль, які йдуть одна за одною, дорівнює 15 м. Крім того, вона під- рахувала, що за 75 с до берега доходить 16 хвильових гребенів. Визначте швидкість хвиль. поширення
Ответы
Автор ответа:
9
T=75/16=4.68 с
V=15/4.68=3.20 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: anyutar2009
Предмет: Кыргыз тили,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: mik7295
Предмет: Химия,
автор: kanatakzholov
Предмет: Физика,
автор: Аноним