Предмет: Физика, автор: danadanil379

Яку кількість теплоти потрібно затратити щоб 2кг води нагріти від 20c до 100c

Ответы

Автор ответа: arseniy10042022
0

Ответ:

Нагрівання: Q¹= c*m*(t2-t1) = 4200*2(100-10) = 756 000Дж або 0.756мДж

Испаряем: Q²=m*L= 2*22,6*10 ⁵= 4 520 000 Дж або 4,52 мДж

затрачене кількість теплоти

Q= Q¹+Q²=0,756+4,52≈5,3 мДж

10⁵ это десять в пятой степени

Q¹,Q²,t¹,t² - это типо цифры снизу числа, не степени !!!!

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: juravelnatasha