Предмет: Физика, автор: tusy14p0lxw9

Допоможіть,будь ласка
Предмет розташований на відстані 12,5 см від тонкої лінзи знайдіть лінійне збільшення якщо оптична сила лінзи 10 дптр

Ответы

Автор ответа: mathkot
3

Ответ:

Линейное увеличение линзы равно 1,25

Объяснение:

Дано:

f = 0,125 м

D = 10 дптр

Найти:

\Gamma  \ - \ ?

----------------------------------------

Решение:

Оптическая сила линзы:

D = \dfrac{1}{F}

Линейное увеличение линзы:

\Gamma = \dfrac{f}{F} = fD

\boxed{\boldsymbol{\Gamma  = fD}}

Расчеты:

\boldsymbol \Gamma = 0,125 м · 10 дптр = 1,25

Ответ: \Gamma = 1,25.

#SPJ1

Похожие вопросы