Предмет: Математика,
автор: vasilkokovalchuk
Печиво двох гатунків за ціною 35 грн/кг і 42 грн/кг готують на продаж. Скільки кілограмів печива кожного гатунку потрібно взяти, щоб отримати 42 кг суміші по 38 грн/кг?
Ответы
Автор ответа:
0
відповідь: 24 кг першого печива, 18 кг другого
загальна маса суміші 42 кг
нехай першого печива потрібно х кг, а другого 42-х кг.
Вартість х кг печива за 35 грн/кг будуть коштувати 35х грн
Вартість у кг печива за 42 грн/кг будуть коштувати 42(42-х) грн
Вартість 42 кг печива за 38 грн/кг будуть коштувати 42*38= 1596 грн
тобто вартість 42 кг печива буде коштувати 35х+42(42-х)
запишемо рівняння
тобто 24 кг першого печива, а другого
42-24=18 кг
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: ulacervinska5
Предмет: Математика,
автор: taya74024
Предмет: Физика,
автор: dgdgdgj2b
Предмет: Русский язык,
автор: arinacaranic