Предмет: Українська мова, автор: juramorfliuk

художній твір на тему опис високого замку терміново на сторіку даю 30 білів

Ответы

Автор ответа: andreyp2707
1

Відповідь:

Одне з найвідоміших міст України, яке здавна вабить туристів своєю неймовірною самобутністю і колоритом – це Львів. Він і зараз приваблює гостей величезною кількістю своїх пам'яток. Серед них пам'ятники архітектури, старовинні будівлі, парки, і багато іншого. І одним з місць, де можна дізнатися про фантастичні подробиці з життя міста, його розвиток і культуру, є «Високий замок». Ця найвища точка в цій місцевості. І з неї відкривається вражаючий краєвид на Львів.

ОПИС

ще 9 фото

За часів Галицько-Волинського князівства в столиці було зведено дві споруди, які складалися із дерев'яних укріплень і земляних валів – Верхній і Нижній замки. З часом вони були знищені, і на їхньому місці звели кам'яні будівлі. Проте і вони не збереглися до наших днів. У плині XIX століття вони були повністю розібрані. Але це не збавило бажання гостей відвідати цю місцевість.

На «Княжій горі», де раніше розташовувалася оборонна споруда, в 1835 році був закладений парк «Високий замок». На жаль, від будівлі не залишилося нічого, окрім невеликої частини південної стіни. Але це лише додало особливого шарму цьому куточку. Його і зараз вважають найбільш романтичним містечком для прогулянок і відпочинку. Сюди приїжджають туристи і жителі міста, щоб відчути просто невимовні емоції.

У самому серці Львова розташувалася дивовижна гора, аналогів якої немає в усій Європі. Не упустіть свій шанс насолодитися первозданною природою серед багатонаселеного Лемберга. Саме тут можна відчути єднання з навколишнім світом, а також дивовижний спокій.

Тихі і затишні алеї для ваших неспішних прогулянок прикрашені пам'ятниками видатним особам і пам'ятним датам. Грізні старовинні леви, які у давнину жили на Ратуші, охороняють вхід у рукотворну печеру.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: iliabom1234
ОҚЫЛЫМ мұқият окып, тапсырмаларды орындаңыз. Мәтінді - Мәншүктің ата-анасы азан койып берген есімі Мәнсия. Анасы еркелетіп Моншағым дей бергеннен, Мәнсияның тілі келмей өзін Мәншүк деп кеткен. Кейіннен құжат толтырғанда да, ол есімін Мәншүк деп толтыра бастапты. Соғыс майданында да осы аяулы есімін асқақтатып, тарихка Батыр Мәншүк деген есіммен енеді. Қазақтың қайсар қызы майдандағылардың көзіне бірден түсті. Мәншүк кез келген ұрыста батылдық пен өжеттілік танытып, шеберлігін көрсете білді. Тіпті, ауыр жарақат алып, өлім аузында жатқан майдандастарына көмек көрсетіп, өлім аузынан құтқарды. Өз міндетінен бөлек, санитарлық қызметті де шебер атқарды. Мәншүк 1942 жылдың қарлы кысында Великие Луки каласын жау колынан азат етуге тiкелей қатыса жүріп, ұрыс алаңында санитар нұсқаушы болып шайқасты. Кішкентай кезінде әкесі Ахметке еліктеп д дәрігер болуды арман еткен ол медициналык институттың бірінші курсын тәмамдап үлгерген болатын. Ақыры, қан майданда жауынгерлерге көмек көрсетіп, Қайырымды солдат атанды. 1-тапсырма. Сұрақтарға жауап беріңіз. 1. Мәтіннің тақырыбы қандай? 2. Мәтіннің кейіпкері кім? 3. Ұлы Отан Соғысына қатысқан қандай қазақстандық батырларды білесіз? 4. Олардың ерлігі туралы не айтар едіңіз? 1​
Предмет: Українська мова, автор: aslinks
ОЧЕНЬ СРОЧНО!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!!
1. Знайдіть речення, в якому правильно стоять розділові знаки.
а. Окрім лісовика, в лісі живіть багато міфічних істот.
б. Замість лісовика, в хаті залишився кіт.
в. Міфічні істоти, наприклад: лісовик, не чинять шкоди людям.

2.Вкажіть речення, в якому є відокремлена уточнювальна обставина місця (розділові знаки пропущено).
а.Вчора у вівторок ми зустрічалися із командою супротивників.
б. На краю села під старою вербою чекав козак на дівчину.
в. Серед ночі в степу не спить лише вітер.

3) Встановіть відповідність між відокремленим членом речення та прикладом до нього
1.відокремлене означення
2.відокремлений додаток
3.відокремлена обставина

а. Питання збереження рідкісних видів безхребетних організмів, зокрема комах, тривалий час не розглядали.
б. Я не знаю нічого ніжного, окрім берези..
в. Незважаючи на дощ, прогулянка вдалася.
г.В дні, прожиті печально і просто, все було, як незайманий сніг.
Предмет: Биология, автор: Asadbek000005