Предмет: Химия,
автор: levkovskii44
Знайти формулу вуглеводню, якщо масова частка Карбону в ньому становить 85,7%, а відносна густина за воднем 28.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
С4Н8
Объяснение:
28×2=56г/моль
w=(M сполуки/М загальну )/100%
М спол.=(М загальну ×w)/100%
M(C)=(56×85,7)/100= 48 , 48:12=4моль(С)
100%-85,7%=14,3% , w(H)
M(H)=(56×14,3)/100=8 , 8:1=8моль(Н)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: tcherkindmitrij
Предмет: Алгебра,
автор: jabajabca1
Предмет: Право,
автор: anatolii24663
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: angelinatgor