Предмет: Химия,
автор: nazarchirkin10
Визначте формулу органічної речовини, яка складається з 37,2% Карбону, 7,75% Гідрогену та Хлору
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
w(Cl2)=100-(37.2+7.75)=55.05%
CxHyClz
x:y:z= 37.2/12 : 7.75/1 : 55.05/35.5 =3.1: 7.75: 1.55 = 2: 5 :1
C2H5Cl хлорэтан
jaykopalt:
Отличное решение! Могли бы вы помочь с моими вопросами в профиле, буду очень благодарен
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: jabajabca1
Предмет: Право,
автор: anatolii24663
Предмет: Математика,
автор: skyowl123
Предмет: География,
автор: angelinatgor
Предмет: Химия,
автор: kristinagulenko617