Предмет: Физика, автор: bakuept

Скільки треба дров, щоб закип'ятити 3 л води, взятої за температури 20 градусів Цельсія? 91,6 кг 20 кг 7 кг 91,6 r​

Ответы

Автор ответа: maximych52
1

Дано:

V = 3 л = 0,003 м³

L = 2 × 10⁶ Дж/кг

с = 4200 Дж/кг × °С

ρ = 1000 кг/м³

q = 10⁷ Дж/кг

t1 = 20°C

t2 = 100°C

m(дров) = ?

Решение:

c m(воды) \times  (t2 - t1) +Lm(воды) = qm(дров)

 ρV( c(t2 - t1)  + L)= qm(дров)

m(дров) =  \frac{ρV(c(t2 - t1) + L)}{q}

m(дров) =   \frac{1000 \times 0.003 \times(4200 \times (100 - 20) + 2 \times  {10}^{6})  }{ {10}^{7} }  = 0.7008(кг) = 700.8 (г)

Ответ: 700,8 г

Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: Vladkopchun