Предмет: Физика,
автор: maxlisachenko0506
Момент інерції тіла масою 1,3 кг відносно деякої осі становить 0,39 кг·м2. У разі паралельного перенесення осі обертання на 17 см, вона проходитиме через центр мас. Якому значенню буде дорівнювати момент інерції тіла після перенесення осі обертання?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,35 кг*м²
Объяснение:
m=1.3 кг J=0.39 кг*м² b=0.17 м Jo=?
===
По теореме Штерна:
J=Jo + m*b²
Jo=J - m*b²=0.39 - 1.3*0.17²≈0.35 кг*м²
===================================
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: aremfil060708
Предмет: ОБЖ,
автор: pirogalla140
Предмет: Математика,
автор: annisssik
Предмет: Математика,
автор: alishershamsiev80696