Предмет: Українська мова, автор: ngarkusa47

Срочно!!!!!!!! Дам 50 балів !!!!!!! Підготувати повідомлення як святкують Різдво в різних країнах​

Ответы

Автор ответа: lizakonoval16
2

Объяснение:

В Англії перед тим як сісти за стіл, прийнято підірвати "Christmas Cracker" - хлопавку, в якій завжди знаходиться жартівливе послання і невеличкий сувенір. Ще одна важлива традиція — Різдвяне послання королеви, яке всі британці о третій годині дня дивляться по телевізору.

Вважається, що традиція обмінюватися листівками в свято Різдва зародилася саме в Англії у 1843 році, коли була надрукована перша листівка.

Одним із найстаріших і наймиліших звичаїв вважається поцілунок під омелою. Згідно з традицією, будь-яку дівчину, що затрималася під гілкою або прикрасою з омели, можна було поцілувати.

В Австрії у день Різдва молодь перевдягається в фантастичну істоту на ім’я Крампус — страховисько з дзвіночками, різками і цапиними рогами. Разом зі святим Миколаєм, який дарує слухняним дітям солодощі та подарунки, Крампус ходить по вулицях і жартома намагається засунути в мішок неслухняних хлопчиків і дівчаток, щоб забрати в свою печеру.

У цей день в будинках не зачиняють двері, очікуючи приходу рідних і друзів.

У Німеччині одним із головних сувенірів, який можна знайти на кожному святковому ярмарку, є Лускунчик, який став тут популярним ще задовго до появи казки Гофмана і балету Чайковського.

На Різдво тут частують один одного штоленами. Про те, як приготувати цей смачний кекс, "Дивогляд" писав раніше.

Подарунки німецьким дітям на Різдво приносить Вайнахтсман — Різдвяний Дід. А святий Миколай приходить 6 грудня.

В Італії у святвечір подарунки дітям приносить Баббо Натале, а 6 січня ще й відьма Бефана.

Італійці вважають, що якщо на Різдво зустріти поліцейського в червоних шкарпетках, то щастя буде вас супроводжувати весь рік.

У Франції перед тим, як лягати спати, діти залишають біля каміна своє взуття, щоб Пер Ноель (аналог святого Миколая) наповнив черевики подарунками.

У Хорватії черевики для подарунків від Святого Миколая ставлять на підвіконня. А на Святвечір в небо запускають святкові ліхтарики.

Іспанці в Різдвяну ніч одягаються в народні костюми і виходять на вулиці, веселяться, танцюють і співають пісні. Перед самим початком Різдвяної літургії в церкві люди збираються біля центрального входу в храм, беруться за руки і танцюють.

Хоч би якою була погода, у Нідерландах на Різдво влаштовують запливи у Північному морі.

У Данії на Різдво готують рисовий пудинг або кашу, щоб задобрити ельфа Ніссе. Якщо ж цього не зробити, ельф образиться і забере всі подарунки.

У Норвегії переконані, що напередодні Різдва по небу літають відьми та інші страшні духи, тому норвежці ховають свої мітли і віники, щоб позбавити відьом засобу пересування.

Мексиканці на Різдво б'ють тарілки, прощаючись із роком, що минає, влаштовують веселі процесії вулицями і стукають в кожні двері, зображуючи Марію та Йосипа, які шукають прихистку.

В Японії християни палять солому, намагаючись відігнати злих духів. Тут подарунки приносить бог Хотейошо.

В Австралії Різдво випадає на літній період, тому народ збирається на пляжі, а Санта-Клаус припливає на серфі.

В Індії християни прикрашають на Різдво не ялинку, а бананові пальми або мангові дерева.


ngarkusa47: спасибо большое!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: gaziz2026