Предмет: Химия,
автор: elaslobodanuk2
Обчисліть масу літій гідроксиду, що утвориться при взаємодії 20 г літію з водою.
ОЧЕНЬ СРОЧНО ЗА ОТВЕТ ДАЮ 40 БАЛЛОВ
Ответы
Автор ответа:
2
2Li+2H2O=2LiOH+H2
M(Li)=7 г/моль
M(LiOH)=7+16+1=24 г/моль
Складемо пропорцію:
2*7 - 20 г
2*24 - х г
х= 2*24*20/2*7=960/14=68,6 г
M(Li)=7 г/моль
M(LiOH)=7+16+1=24 г/моль
Складемо пропорцію:
2*7 - 20 г
2*24 - х г
х= 2*24*20/2*7=960/14=68,6 г
elaslobodanuk2:
СПАСИБО БОЛЬШОЕ
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: tereshchyklilia78
Предмет: Математика,
автор: n6623688
Предмет: Литература,
автор: tmfkostiuk
Предмет: Математика,
автор: alyaalex10