Предмет: Физика,
автор: ImDelone
В розсіювальній лінзі, птична сила якої - 5 дптр, отримане зображення предмета на відстані 10 см від лінзи. На якій відстані від лінзи знаходиться предмет? Яка фокусна відстань лінзи? Яке збільшення?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Опт сила = -5дпр
f = 0,1 м
Нужно найти F, d, увеличение
F = 1/ ОС = 1/-5 = -0,2м - фокусное расстояние
1/F = 1/d + 1/f
тогда 1/d = 1/F - 1/f
1/ d = 1/-0.2 - 1/0.1 = -5-10 = -15
d = -1/15 = -0.06 м
Увеличение: f/d = 0.1/ -0.06 = -1.67
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vladayanovska
Предмет: История,
автор: mnosik31
Предмет: История,
автор: kirilltoopp
Предмет: Биология,
автор: Altynai05072008