Предмет: Химия, автор: kilofghhd

Визначте просту речовину, зразок якої кількістю 5 моль має масу 320 г

Ответы

Автор ответа: Artyomstern
1

m(X) = 320 г

n(X) = 5 моль

M = m : n

M(X) = 320 : 5 = 64 г/моль [смотрим по таблице Менделеева ]

Ar(Cu) = 64 --- значит это купрум

Похожие вопросы