Предмет: Физика,
автор: Аноним
3 3 Н күштің әрекетінен 6 см-ге созыл- ған серіппенің қатаңдығын табыңдар.
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
F=kx
K=F/m
L=6см=0,06м
К=3/0,06=50Н/
Объяснение:
Осылай деп ойлаймын, қате болса кешірім сұраймын
ashimnazym45:
жазып көрейін
Барлығы дұрыс
Дұрыс
түсінбедім Берілгені Хбж Формула Шешуі Жауабы қайда?
Білмейм маған дұрыс деді
нау сонда қайссы шешуі
ато ослай берсем апай мені чылп чылп етеді
Крч анау F=KX деген формуласы ғо
ия гук заңы ғой әйтеуір
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: good1086
Предмет: Математика,
автор: 30092817
Предмет: Химия,
автор: k4836754
Предмет: Українська література,
автор: caha1442
Предмет: Информатика,
автор: lum84