Предмет: Физика,
автор: illab5712
Швидше будь ласка.
Розплавлене олово масою 800г, яке було взято при температурі плавлення, влили у воду масою 2кг при температурі 20ºС. Скільки води при цьому википіло ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m1 = 800г = 0.8 кг.
m2 = 2кг
t1=232°C
t2=20°C
c1=230Дж/кг*°C
c2=4 200Дж/кг*°С
t0=100
r(пароутворення води)= 2300000 Дж/кг
-----------------------
Q1+Q2 - енергія, що виділиться при кристалізації і охолодженні.
Q1=λ*m1=59 000 Дж/кг*0.8кг=47 200 Дж
Q2=c1*m1(t1-t0)=230Дж/кг*°С*0.8кг*(232°С-100°С)= 24 288 Дж
Q1+Q2=71 488 (Q3)
Q3=c2*m2*(t0-t2)+m3*r
m3=(Q3-c2*m2(t0-t2))/r=(71 488Дж-4 200Дж/кг*°С*2кг(100°С-20°С)/2300000Дж/кг = 0.2 кг = 200г
illab5712:
Дяяяяякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: lirssw
Предмет: Литература,
автор: kostassliusar777
Предмет: Геометрия,
автор: brenukaleksandra
Предмет: Английский язык,
автор: diasoni07