Предмет: Физика,
автор: inussa233
підйомний кран піднімає цеглу масою 750 кг на висоту 8 м визначте роботу яку виконав кран
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 60 кДж
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: arinkavaryvoda
Предмет: Биология,
автор: tarasenkomarko200787
Предмет: ОБЖ,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: avram2210chyk000
Предмет: Математика,
автор: kirillmazin2009
F = mg
A = mgS
A = 750 * 10 * 8 = 60 000 Дж = 60 кДж