Предмет: Математика, автор: viktorijakolpakova14

3. Розв'яжи задачу. Господар привіз на базар яблука двох сортів: > (по 10 ГРН за кілограм) та «айдаред>> (по 15 грн за кілограм). Скільки кілограмів яблук кожного сорту він має взяти, щоб отримати 50 кг суміші за ціною 12 грн за кілограм? СРООООООООООЧНОООООООООООО​

Ответы

Автор ответа: sofiakos068
0

Відповідь:

40 кг по 15 і 10 кг по 10 грн



Покрокове пояснення:


sofiakos068: ПомилиласЯ
Потрібно 20 кг по 15 і 30 кг по грн. 20кг*15грн
sofiakos068: 20 кг*15 грн.=300
sofiakos068: 30кг*10=300
sofiakos068: 300+300=600
sofiakos068: 600÷12=50
bogunalina30: спс
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: masaponomar982