Предмет: Физика,
автор: YanisevskaYana
Визначити середню швидкість руху тіла,
якщо першу ділянку - 400 метрів воно
пройшло за 2 хвилини, а другуділянку шляху -
750 метрів, пройшло зі швидкістю 4 м/с.
ДАМ 100 БАЛОВ!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
4м/с(це округлено)
Объяснение:
середня швид. дорівнює l¹+l²/t¹+t²
t²=750:4=188c
2хв=120с
Отже середня швид. дорівнює
400+750/120+188=1150:308=4 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: oleksandrum18
Предмет: Литература,
автор: ilyshavakhonin460
Предмет: МХК,
автор: 2028tymoshchukveroni
Предмет: Математика,
автор: 8354448
Предмет: Математика,
автор: drakonikfars