Предмет: Физика,
автор: Sasha070208
Предмет розташований на відстані 0,5 м від лінзи, а його уявне зображення відстані 1 м від лінзи. Визначте оптичну силу та фокусну відстань лінзи
Пожалуйста помогите
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
d = 0,5 м
f = 1 м
Найти: D - ?
Фокусна відстань лінзи:
F = d * f /(d+f) = 0,5 * 1/(0,5 + 1) = 0,5/1,5 = 1/3 м
Визначимо птичну силу лінзи:
D = 1/F = 1/(1/3) = 1 * 3 = 3 Дптр
simenovavika:
помогите пожалуйста с физикой
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: eremeevau82
Предмет: История,
автор: dbazarbaev2802
Предмет: Математика,
автор: mihapilip752
Предмет: Другие предметы,
автор: nosos12
Предмет: Физика,
автор: aktobeltb