Предмет: Физика,
автор: alibuggu
1. Кут між падаючим і відбитим променем дорівнює 60 градусів
. Чому дорівнює кут між падаючим променем і поверхнею дзеркала?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
60°
Объяснение:
кут падіння =60/2=30° , тому що кут падіння равен куту відбиття
Кут між кутом падіння і дзеркалом = 90-30= 60°
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: g77607377
Предмет: Химия,
автор: vladislavaoni10
Предмет: Биология,
автор: cotic280
Предмет: Математика,
автор: Madiko1274